İçinde yolcu bulunan minibüse silahlı saldırı

Düzce Kalıcı Konutlar İrtibat Yolu Kervan Köprülü Kavşağı üzerinde dün saat 20.00 sıralarında Mehmet Şen yönetimindeki 81 ABJ 323 plakalı yolcu minibüsü, Kalıcı konutlar istikametine giderken, teze nazaran yol verme nedeniyle motosikletteki iki kişi ile tartışma yaşandı.

Minibüsün önüne geçen motosiklettekiler, şoföre hakaretlerde bulunarak aracı durdurmasını istedi. Minibüs şoförü Şen yoluna devam edince,  motosiklette bulunan yolcu tabanca ile 3 el ateş etti.

Gözaltına alınan kuşkulu, polis merkezine götürülürken, kaçan motosiklet şoförün de yakalanması için çalışma başlatıldı. 

ATEŞ ETME ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Yaşanan olay, hem isabet alan minibüsün hem de gerisinden gelen öbür bir özel halk otobüsünün güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. İmajlarda, motosikletli şüphelilerin ateş etme anı ve araç içerisindeki yolcuların panik anları yer alıyor.

Olayın akabinde aracın yanına gelen Düzce Belediye Lider Yardımcısı Hasan Günden, “Araçlarımız seyir halindeyken, aracımıza geriden ateş ediyorlar. Yolcular içindeyken ateş ediliyor. Tabi isimli bir durum” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir